25 luty 2014

Mistrzostwa Świata DN Junior i Ice-Optymist 2014

Napisane przez

Po wielu zmiennych informacjach w końcu zapadła decyzja że tegoroczne Mistrzostwa Świata odbędą się na ciekawym akwenie w miejscowości Ryga na Łotwie. Dzielna ekipa bojerowców z Suwałk, niezniszczalnym Lublinem szczęśliwie wróciła do klubu i przywiozła ze sobą całkiem ciekawe wyniki.

W kategorii DN Junior, Startowało 31 zawodników z sześciu krajów. Szczepan zajął 9 miejsce, Michał 22, a Łukasz 25.
W kategorii Ice-Opti na 47 zawodników Michał Stabiński zajął 7 miejsce, a Patryk Pietkiewicz 19.
Po zakończeniu MŚ odbyły się jeszcze krótkie regaty o Puchar Europy, w którym Szczepan zajął ponownie 9 miejsce, Łukasz 16, Michał 19, a Mały Michał w Ice-Opti 7.

Przed nami jeszcze Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Trzymajcie kciuki za medale i gruby lód!