×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 353.
07 październik 2014

Puchar Karola Jabłońskiego zostaje w Suwałkach :-)

Napisane przez

4 i 5 października miłośnicy match racingu spędzili nad zalewem Arkadia w Suwałkach. Przez dwa dni załogi Cadetów z MKS Dwójka Warszawa i UKŻ Grot OSiR Suwałki po raz piąty rywalizowały o Puchar Karola Jabłońskiego. Przy piknikowej pogodzie - słoneczko ogrzewało buźki - kibice podziwiali zmagania  zawodników. 

Sobotni wiatr, a właściwie jego brak,  nie sprzyjał przeprowadzeniu wyścigów i emocje nie porywały. Dzień skończył się wyścigami oldbojów, którzy na Optymistach pokonywali ustawioną na zalewie trasę. W wyśmienitych humorach zakończyliśmy pierwszy dzień regat.

 

W niedzielę rywalizację pretendentów przeprowadzono bez problemów . Wiaterek powiał i wreszcie można było się pościgać. Regaty pretendentów wygrały dziewczyny z MKS Dwójka Warszawa Kaja Fidecka i Daria Targos, które w finale spotkały się z obrońcą Pucharu Bartkiem Waszkiewiczem i jego załogantem Piotrkiem "Czikenem" Topolskim.  Finał w pięknym stylu wygrali Bartek i Piotrek wynikiem 3-1. Puchar został w Suwałkach. Jak to skomentował Piotrek - Ave Ja! - tak Panowie Ave Wy!