19 luty 2017

Sukces suwalskich bojerowców!!!

Napisał

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że zawodnicy Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego zdobyli dwa brązowe medale w Mistrzostwach Polski w Żeglarstwie Lodowym!!

W dniach 4-5 luty zawodnicy UKŻ brali udział w Mistrzostwach Polski w klasach DN Junior i Ice Optimist w miejscowości Tolkmicko.

Udało się rozegrać aż 10 wyścigów przez 2 dni - godziny treningu pod opieką Maćka Tyczkowskiego i Pawła cherubina zaprocentowały!

-          Maciej Chmielewski w Juniorach (do 24 lat) wywalczył 3 miejsce, wygrywając drugiego dnia zawodów 2 wyścigi!

-          Ola Chmielewska w kategorii dziewcząt zdobyła również 3 miejsce!

-          Kuba Krynicki uplasował się ostatecznie na bardzo dobrej 9 pozycji.

-          W klasie Ice Optimist Mateusz Wasilewski zajął 15 miejsce, a Filip Tylenda 21.

Dla wszystkich wyżej wymienionych zawodników to były debiutanckie regaty bojerowe smiley